Ramie
English / Angielski
firma

Dostarczamy rozwiązania w zakresie automatycznej i półautomatycznej paletyzacji produktów. Współpracując z renomowanym szwedzkim producentem o ugruntowanej pozycji na rynku - firmą Tawi, zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość, wydajność i efektywność produkcji.


Naszym celem jest sukces naszego Klienta

          

Nasze biuro mieści się we Wrocławiu na ulicy Sycowskiej w biurowcu Delta House. Także tutaj mamy salon pokazowy, w którym organizujemy prezentacje dla naszych Klientów oraz przeprowadzamy testy urządzeń. 

 

Instalujemy urządzenia na terenie całej Polski. 
Nasi specjaliści z Działu Technicznego zawsze 
służą fachową wiedzą i pomocą.     

           

 

          

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszej ofercie produktowej skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów z Działu Handlowego. 

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ahs-polska.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ